open
neděle, 05 říjen 2014 00:00

Liposukce a formování postavy

Jste se svým zevnějškem nespokojeni? Vyzkoušeli jste už různé diety, ale přebytečného tuku se stále nemůžete zbavit? V tom případě nezoufejte! Jsou zde stále pro Vás jiné, alternativní možnosti. Jednou takovou je liposukce.

Jde o téměř bezbolestnou metodu, používanou v plastické chirurgii, v podstatě jde o odsávání přebytečného tuku. Tato dnes stále populárnější cesta za vysněnou postavou už není pouze ženskou doménou, podle statistik, je každým desátým klientem muž. Jednou z mála nevýhod je finanční stránka zákroku, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, nebo rozbít prasátko. Obvykle se zákrok pohybuje od 10000 až do 30000 Kč, záleží na vybrané oblasti Vašeho těla a na zdravotnickém zařízení.

Liposukce a části těla

Škála oblastí, které si dnes můžete nechat upravit, je široká. V ceníkách klinik, které liposukci provádějí, si můžete nechat odsát tuk v podstatě z čehokoli, od očních víček, až po lýtka. Nejčastější je liposukce břicha a liposukce stehen. Zákroky se provádějí pod částečnou, nebo celkovou anestezií. Opět záleží na Vámi vybrané partii svého těla, kterou chcete upravit, například asi nejčastěji prováděný zákrok, liposukce břicha, nebo zadečku se provádí pod anestezií celkovou. Na některých klinikách dokonce můžete zaplatit i platební kartou, nebo i v cizích měnách, například Eurem, nebo americkým dolarem. Pokud se dále budeme zabývat již zmíněnou finanční stránkou zákroku, některé banky, nebo společnosti, které zajišťují půjčky, mají s některými klinikami smluvní podmínky.

V současné době se objevují tři hlavní druhy liposukce. Tím prvním, je klasická liposukce, tedy s celkovou anestezií. Tou druhou je liposukce s anestezií částečnou a tou třetí se rozumí liposukce tumescentní, ta je k tělu šetrnější a probíhá v částečném znecitlivění části těla. Dnes je za nejlepší cestu za lepším zevnějškem považována liposukce tumescentní, je rychlá, bezbolestná a bez hospitalizace, hned po zákroku odcházíte domů. Jedinou podmínkou je, aby byl pacient v dobrém zdravotním stavu, a den před zákrokem nesmí kouřit, pít alkohol a nejíst. Takže pokud máte dost odvahy a dostatek prostředků, pak směle do toho!

Číst 1557 krát

Prague Traveller

There are many on-line tourist guides, but Prague Traveller is an extraordinary tourist guide for all tourists heading to Prague.