open
úterý, 21 duben 2015 00:00

Zvětšení prsou - fenomén doby

Ženy si nechávají zvětšit prsa z nejrůznějších důvodů: na přání partnera, kvůli nízkému sebevědomí, poklesu prsů po kojení, ztrátě jejich pružnosti, asymetrickému tvar nebo úbytku prsní tkáně po zhubnutí. Augmentace je vhodná v době, kdy žena neplánuje těhotenství, které by mohlo tvar jejích prsou pozměnit.

Plnějšího dekoltu bez nutnosti operace dosáhneme pomocí optického zvětšení. V takovém případě zvolíme vhodný tvar podprsenky, která poprsí nadzvedne, a volnější, světlá trika s potiskem. Pokud toužíme po trvale větším poprsí, zvolíme plastickou operaci na klinice plastické chirurgie či alternativní metody. Zvětšení prsou nezaměňujme s modelací prsou. Modelace prsou je výkon, kdy se upraví tvar prsou bez vkládání implantátů.

Implantáty

Prsní silikonové implantáty tvoří silikonový obal, který obsahuje silikonový gel. Implantáty jsou vyráběny v různých velikostech a jejich tvar je buď kulovitý, nebo kapkovitý. Pomocí prsních implantátů plastický chirurg vymodeluje ženě požadované poprsí, aby vypadalo přirozeně a pacientka byla spokojená. Plastický chirurg vloží implantát řezem v podprsní rýze, v podpažní jamce či řezem provedeným okolo dvorce. Operace vyžaduje 1 – 2 dny hospitalizace. Probíhá v celkové anestezii a trvá asi hodinu. Plná fyzická zátěž je dovolena měsíc od zákroku.

Vlastní tuk

Některé ženy, které touží po plném dekoltu, si svůj sen mohou splnit i bez vnesení cizorodého materiálu do těla, a to zvětšením prsou vlastním tukem. Z problémových partií na těle ženy se odebere tuk a poté se aplikuje do prsou, které získají na objemu a plnosti. Nevýhodou je nemožnost podstoupit takové zvětšení prsou velmi štíhlým ženám. Oproti implantátům zvětšení prsou vlastním tukem vyžaduje více operací k dosažení požadovaného efektu, jelikož tělo část vloženého tuku „odbourá“. Tato metoda je však šetrnější ke kůži, kdy nedochází k takovému jejímu napnutí jako při vkládání implantátů. Další výhodou je rychlejší rekonvalescence a menší bolestivost. Není potřeba celková anestezie ani další hospitalizace. Pacientka je po zákroku propuštěna. Pro zvětšení prsou o jedno číslo je nutné absolvovat tento zákrok dvakrát.

Přírodní přípravky

Hladina estrogenu se snižuje se zvyšujícím se věkem. Přípravky nabízené na trhu obsahují přírodní složky a extrakty z bylin, které napodobují činnost ženského hormonu estrogenu. Tím může dojít k opětovnému růstu prsou, zvýšení jejich pevnosti, plnosti a tvaru. První účinky se dostaví po 3 – 4 měsících užívání

Masáž pro zvětšení prsou

Tato metoda nic nestojí, pouze je zapotřebí trochu času. Na prsu, kousek pod bradavkou, se nachází místo, které je citlivější než okolí. Na tento bod se přiloží natažený ukazováček a prostředníček a prso se masíruje krouživými pohyby. Postačí pět minut každý den. Je jenom na nás, jakou metodu si zvolíme. Moderní doba nabízí nové možnosti, ale i prostor pro nekvalitní služby. Vybírejme proto co s největší opatrností a na základě recenzí.

Číst 1551 krát

Související položky (podle značky)

Prague Traveller

There are many on-line tourist guides, but Prague Traveller is an extraordinary tourist guide for all tourists heading to Prague.