open
pondělí, 08 únor 2016 00:00

K čemu je dobrá kalkulačka hypotéky

Pokud přemýšlíte o dlouhodobém úvěru za účelem pořízení bydlení, hodně Vám pomůže takzvaná hypoteční kalkulačka. Díky ní totiž dostanete nezávazně zajímavé nabídky, díky nimž lze nejen ušetřit peníze, ale samozřejmě i pár vrásek do budoucna. Zkrátka a dobře, takovou hypotéku přímo na míru Vašim potřebám!

Vypočítejte si během pár okamžiků, jak by to mohlo všechno vypadat. Kdo by přeci chtěl vysedávat na pobočce banky a jednat tam o něčem, co může být hned ve vedlejším bankovním domě mnohem zajímavější? Hypoteční kalkulačka je prostě skvělý hypoteční makléř, takové srovnání hypoték doslova během pár minut si jednoduše nelze nechat ujít. Přesné porovnání, vše nezávazně a s vysokou finanční úsporou, odmítnout něco podobného by byl zkrátka hřích!
Zajímavé informace, které se jinde jen tak nedozvíte. Vše si prohlédnete v klidu na svém PC, osobní jednání s makléřem je až druhý bod celé této transakce. Zadáte cenu nemovitosti, jíž si chcete pořídit, účel hypotéky, svůj věk, předpokládanou dobu splácení a také své měsíční příjmy a výdaje, alespoň odhadem. Důležité je také podívat se na typ sazby – chcete variabilní nebo fixní? Tuhle záležitost je nutné promyslet hned v první řadě, protože to hodně ovlivní budoucí možnosti kolem splátkového kalendáře.


Porovnání hypoték takříkajíc raz dva, to je něco, co tu v posledních letech hodně chybělo. Díky síle internetu je ale možné úplně všechno, takže proč vlastně váhat s touto jedinečnou alternativou? V současné době se navíc hypotéka poměrně dost vyplatí. A víte proč? Úroková sazba totiž klesá takřka na historické minimum, takže pokud se chcete – sami či s partnerem – osamostatnit a bydlet opravdu za pár let „ve svém“, je ta nejlepší možná příležitost jít za svým snem.

Číst 1399 krát

Prague Traveller

There are many on-line tourist guides, but Prague Traveller is an extraordinary tourist guide for all tourists heading to Prague.