open
středa, 08 červen 2016 00:00

Vlasová mezoterapie pro pevnější vlasy

Pevnější a lesklejší vlasy, které i skvěle vypadají a určitě přitáhnou zájem široké veřejnosti. Tak k přesně tomu Vás může přivést vlasová mezoterapie. Obnova růstu vlasů ve velkém aneb konec plešatění. Ošetření je velmi nenáročné a vhodné pro pány i dámy, šampon sám o sobě nepomůže – v případech, kdy vlasy padají, lámou se a pokožka hlavy nepůsobí právě zdravě, potřebujete ošetřit do hloubky a trvale.

Výživa pro vlasové kořínky ve všech ohledech


Vlasová mezoterapie znamená obrovskou vzpruhu pro vlasy a pokožku hlavy, během aplikace se totiž dodá velká porce minerálních látek, stopových prvků a dalších potřebných živin. Vlasy se budou cítit jednoduše skvěle, stimuluje se také krevní oběh, vlasy budou bohatší a lesklejší. Díky biotinu, který je obsažen v kýženém roztoku také, bude padání vlasů už brzy minulostí.

A nebojte se, roztok se aplikuje mikrojehličkami, takže strach z bolesti tu opravdu není namístě. Navíc jde o časově celkem nenáročný zákrok, který zpravidla netrvá déle než jednu hodinu. Abyste zabezpečili dlouhodobé výsledky této procedury, rozhodně je třeba, aby byla každoročně zopakována. Jinak řečeno, cenné látky prostě jednou dojdou a musí se dodat znovu. Vlasová mezoterapie je ale natolik šetrný způsob léčby, že si tu hodinku ročně prostě není důvod neudělat.

Stres, nemoci, nerovnováha hormonů


Vlasy lámou, slábnou a padají z mnoha různých příčin. Chemické zásahy do organismu, nejrůznější nemoci, dlouhodobý stres, to vše se po čase projeví na pokožce hlavy a může vést dokonce i k plešatění. Hormonální změny? Ano, ty s sebou mohou nést tyto nepříjemné průvodní zjevy také. Nedostatek vitamínů a minerálů ve stravě si pak také vyžádá svou daň a jistě není třeba poznamenávat, že živiny nepotřebují jen vlasy, ale celé tělo – proto je třeba někdy pozměnit životosprávu. Budete se rázem cítit lépe!

Číst 1483 krát

Prague Traveller

There are many on-line tourist guides, but Prague Traveller is an extraordinary tourist guide for all tourists heading to Prague.